Kancelaria Prawna Skarbiec

Przepisy prawa

Przepisy prawa

Przedstawiamy przepisy dotyczące unikania podwójnego opodatkowania - umowy zawarte pomiędzy Rządem Rzeczypospolitej Polskiej a Rządem Republiki Cypru.

Umowa o unikaniu
podwójnego opodatkowania

W dniu 4 czerwca 1992 r. została sporządzona w Warszawie Umowa między Rządem Rzeczypospolitej Polskiej a Rządem Republiki Cypru w sprawie unikania podwójnego opodatkowania w zakresie podatków od dochodu i majątku.

Czytaj »

 

Zmiana umowy

W dniu 22 marca 2012 r. został podpisany Protokół o zmianie umowy miedzy Rządem Rzeczpospolitej Polskiej, a Rządem Republiki Cypru w sprawie unikania podwójnego opodatkowania. Przedmiotowe zmiany do umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania zaczną obowiązywać od roku podatkowego następującego po ratyfikacji protokołu przez Polskę i Cypr. Szacuje się, ze zmiany wejdą w życie od 1 stycznia 2013 r.

Czytaj »

Skontaktuj się z nami

Kancelaria Prawna Skarbiec
ul. Maciejki 13, 02-181 Warszawa
Adres e-mail:
Telefon:

Informujemy, że kontaktując się z nami, wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie danych: imienia i nazwiska, firmy, adresu e-mail, adresu zamieszkania, adresu siedziby, numeru telefonu, w celach marketingowych, ofertowych i promocyjnych dotyczących usług oferowanych przez Kancelarię i podmioty powiązane.

Home & Market BCC Gazeta Prawna Gentleman Gazeta Finansowa Rising Stars 2013 Rzetelna Firma Home & Market Overseas Agent Rising Stars 2012